Category Archives: zviedru cepure

Ralfs Gailītis ātrākais Sabilē!

 Aizvadītājā nedēļas nogalē Sabilē norisinājās sezonas otrās Latvijas longbordu nobrauciena seriāla sacensības ‘’Zviedru Cepure – King of the hill 2018’’, kurās Latvijas un Lietuvas pārstāvji sacentās par ātrākā longbordista titulu.
Junioru grupā par neveiksmi Madonas posmā reabilitēties izdevās Sebastianam Subbotam – viņam uzvara Sabilē! Otrā vieta Ralfam Andersonam, trešā vieta Lukasam Kellijam, bet ceturtā – Gustavam Rullim.
Dāmu grupā jau atkal nepārspēta palika Lauma Stepanova, kurai gan pavisam nedaudz piekāpās Barbara Roskoša.
Masters grupā platus soļus pērn iegūtā čempiona titula aizstāvēšanai spēra Mikus Rullis – viņa kontā uzvara, gluži tāpat kā sezonas pirmajā posmā. Arī šoreiz otrais Edžus Konošonoks, bet trešais Artis Bokāns.
OPEN grupā kvalifikācijā nepārspēts palika Ralfs Jānis Gailītis, bet nepilnas sekundes ietvaros aiz viņa ierindojās Mārtiņš Kivlinieks, Gustavs Gailītis, Gustavs Zēgners un liepājnieks Toms Dreiblats, līdz ar to ļaujot cerēt uz sīvām cīņam finālbraucienos.
Astotdaļfinālā par sensāciju gandrīz parūpējās Mārtiņš Kivlinieks – pāris metrus pirms finiša viņš piedzīvoja kritienu, taču ātri piecēlās un turpināja braucienu noturot otro vietu un iekļūstot nākošajā kārtā.
Mazajā finālā par 5.-8.vietu pirmais finišēja Dreiblats, otrais Mārtiņa jaunākais brālis Jānis Reinis Kivlinieks, aiz kuriem palika junioru grupas uzvarētājs Sebastians Subbota un Masters grupas uzvarētājs Mikus Rullis.
Lielajā finālā jau no starta vadībā izrāvās Ralfs Gailītis, kuram cieši sekoja Gustavs Zēgners, Gustavs Gailītis un Mārtiņš Kivlinieks. Tuvojoties finiša līnijai Gustavs Gailītis apdzina savu vārda brāli, taču līdz pirmajai vietai neaizsniedzās. Līdz ar to pēc otrās vietas pērnās sezonas pēdējā posmā Priekuļos un šīs sezonas pirmajā posmā Madonā šoreiz uzvara Ralfam Gailītim! Otrais Gustavs Gailītis, trešais Gustavs Zēgners, bet ceturtais pērnās sezonas vicečempions Mārtiņš Kivlinieks.
Sacensību noslēgumā dalībnieki aizvadīja apbalvošanu viesmīlīgajā atpūtas bāzē ‘’Zviedru Cepure’’, kurai par godu arī bija nosauktas šīs sacensības.
Trešais no sezonas četriem posmiem paredzēts septembra sākumā, kad norisināsies gadskārtējais ‘’Alpakas ātruma festivāls’’.