Noslēgusies Latvijas longbordu sezona

Latvijas longbordu nobrauciena seriāls šogad noslēdzās Cēsu Olimpiskajā centrā ”Priekuļi” ar gadskārtējām ”Priekuļu kausa 2018” sacensībām. Uz starta stājās ātrākie Latvijas, Lietuvas un Igaunijas longbordisti, taču galvenie favorīti bija kopvērtējuma līderi – Ralfs Gailītis, Gustavs Gailītis un Mārtiņš Kivlinieks.

Slide jam par meistarīgāko tika atzīts Kārlis Karlsons, kurš arī visnotaļ pārliecinoši uzvarēja kvalifikācijā. Aiz viņa ierindojās Gustavs Gailītis, Mārtiņš Kivlinieks, Klāvs Balamovskis un ātrākais igaunis šajās sacensībās Tomass Keskula. Tikai 6.vieta kvalifikācijā sezonas līderim Ralfam Gailītim, jo viņš pieļāva kļūdu savā kvalifikācijas brauciena ieskrējienā.

Junioru grupā par čempionu kļuva Ralfs Andersons, aiz sevis atstājot Emīlu Apsīti, lietuvieti Kajus Kaušini. Aiz godalgoto trijnieka palika Edijs Leitass un Kristofers Raģis.

Dāmu grupā kārtējā pārliecinošā uzvara gan posmā,gan sezonas kopvērtējumā Laumai Stepanovai, otrā vieta Lienei Dzīvītei, bet trešā Baibai Grunsbergai.

Masters grupas finālisti parūpējās par īstu izrādi skatītājiem – Mikus Rullis no Ādažiem tika pie uzvaras un kļuva neaizsniedzams arī kopvērtējumā, taču pārējie 3 finālisti – Edžus Konošonoks, Artis Bokāns un lietuvietis Darius Stankevičius  – pēdējā līkumā piedzīvoja kritienu un cenšoties šķērsot finiša līniju priekšā konkurentiem paklupa atkārtoti. Rezultātā 2.vieta posmā Konošonokam un 3.vieta Bokānam.

Kopējā Open ieskaitē par pārsteigumu parūpējās Andersons, kuram pietrūka pavisam nedaudz, lai pārvarētu pusfināla barjeru.

Lielajā finālā tikās Klāvs Balamovskis, Kārlis Karlsons kā arī abi galvenie kopvērtējuma uzvaras pretendenti – Ralfs Gailītis un Gustavs Gailītis.

Jau no starta divvadībā izvirzījās abi titula pretendenti – lai gan Ralfs teju visu finālbraucienu turējās cieši aizmugurē, apdzīt Gustavu viņam tā arī neizdevās – uzvara Priekuļos un seriāla kopvērtējumā vien ar punkta pārsvaru Gustavam Gailītim!

Līdz ar to noslēgusies jau 7. Latvijas longbordu nobrauciena seriāla sezona un ‘’Priekuļu kauss 2018’’ bija jau 30 nobrauciena sacensības Latvijā.

Tās atbalstīja Priekuļu novads, Riposhop.lv, SUP Adventures, Pica LuLū, NRJ tipogrāfija, Ponolau, Foxy Racks, BTR Leathers.

Kvalifikācijas rezultāti: Longbord_Priekuli-2018_Qal-RESULTS

Kopējie rezultāti:

Juniors:

1 Ralfs Andersons

2 Emīls Apsītis

3 Kajus Kaušinis

4 Edijs Leitass

5 Kristofers Raģis

6 Gustavs Rullis

7 Kristers Karlstreims

Women:

1 Lauma Stepanova

2 Liene Dzīvīte

3 Baiba Grunsberga

Masters:

1 Mikus Rullis

2 Edžus Konošonoks

3 Artis Bokāns

4 Darius Stankevičius

Open:

1 Gustavs Gailītis

2 Ralfs Gailītis

3 Kārlis Karlsons

4 Klāvs Balamovskis

5 Mārtiņš Kivlinieks

6 Toomas Keskula

7 Kaspars Balamovskis

8 Ralfs Andersons

9 Lauma Stepanova

10 Emīls Apsītis

11 Reijo Seemre

12 Rolands Stepanovs

13 Ignas Cijūnaitis

14 Edžus Konošonoks

15 Henry Themas

16 Darius Stankevičius

17 Eduards Everts

18 Kajus Kaušinis

19 Donatas Ciuta

20 Karolis Rasalas

21 Kristaps Dzīvītis

22 Reinis Vilkaitis

23 Liene Dzīvīte

24 Mikus Rullis

25 Artis Bokāns

26 Kristofers Raģis

27 Sandro Glass

28 Edijs Leitass

29 Baiba Grunsberga

30 Gustavs Rullis

31 Kristers Karlstreims

 

Leave a Reply