Tag Archives: Latvian Downhil Series

AlpacasRace

Longbordisti traucas ar 85km/h un noskaidro ātrākos

Aizvadītajā nedēļas nogalē blakus atpūtas kompleksam ‘’Rakši’’ norisinājās šī gada trešais Latvijas longbordu nobrauciena seriāla posms ‘’Alpakas ātruma festivāls’’. Dalībnieku pulkā bija gan Latvijas, gan Lietuvas meistarīgākie longbordisti.

Ātrākā Latvijas trase, kurā līderu ātrums sasniedz 85km/h, šoreiz dalībniekus ar laikapstākļiem nelutināja – treniņbraucieni un kvalifikācija tika aizvadīti lietū.

Lietainajā kvalifikācijā pirmās četras vietas ieņēma tie paši braucēji, kuri bija ātrākie arī iepriekšējā posmā Priekuļos – Gustavs Gailītis par 0,07 sekundēm pārspēja Mārtiņu Kivlinieku. Vēl 0,5 sekundes viņiem zaudēja Kārlis Karlsons. Jau vairāk kā sekundi no līderiem atpalika Toms Dreiblats, Lukas Kirkilonis, Gustavs Zēgners un Ralfs Gailītis.

Junioru finālbraucienā dominējošu uzvaru izcīnīja Kristers Ivanovs, izvirzoties vadībā arī seriāla kopvērtējumā. Vien pēdējos trases metros 2.vietu ieguva Emīls Apsītis, pārspējot Ralfu Andersonu. 4.vieta Kristoferam Raģim.

Masters grupas finālā šoreiz lietuviešu dominance – uzvara Lukasam Kirkilionim, otrā vieta Dariusam Stankevičius, bet aiz viņiem Edžus Konošonoks.

Open finālā no starta vadībā izrāvās Karlsons, kuram sekoja Kivlinieks, Gustavs Gailītis un Dreiblats.
Šaurajā trasē kritienu piedzīvoja Karlsons, uzvaru izcīnot Gailītim, aiz viņa Kivlinieks un Dreiblats, bet Karlsonam attiecīgi 4.vieta.

Tieši šādā secībā vadošais četrinieks ir arī izkārtojies seriāla kopvērtējumā pirms pēdējā posma.
Mazajā finālā uzvarēja un 5.vietu ieguva Ralfs Gailītis, kuram šis bija jau sestais mazais fināls pēc kārtas.

Sacensības atbalstīja ”Riposhop.lv”, atpūtas komplekss ‘’Rakši’’, ”Pica LuLū”, festivāls ”Playground”, ”Ponolau”, ”Born to ride”, ”NRJ tipogrāfija”, ”Sunhill bags”.

Nobrauciena seriāla sezonas izšķirošais posms plānots septembrī.

Info: longboarding.lv

OPEN 
1. Gustavs Gailītis
2. Mārtiņš Kivlinieks
3. Toms Dreiblats
4. Kārlis Karlsons
5. Ralfs Gailītis
6. Lukas Kirkilionis
7. Gustavs Zēgners
8. Darius Stankevičius
9. Stepas Jonaitis
10. Edžus Konošonoks
11. Kristers Ivanovs
12. Eduards Everts
13. Ralfs Andersons
14. Kristofers Raģis
15. Emīls Apsītis
16. Mikus Rullis
Juniors
1. Kristers Ivanovs
2. Emīls Apsītis
3. Ralfs Andersons
4. Kristofers Raģis
Masters
1. Lukas Kirkilionis
2. Darius Stankevičius
3. Edžus Konošonoks
4. Mikus Rullis

Info un reģistrēšanās “Priekuļi-2” sacensībām

Priekuļu kauss ir klāt!
priekuli-2

Latvijas longbordu nobrauciena sacensību sezona tuvojas kulminācijai – trešais no četriem sezonas posmiem notiks jau 24.-25.augustā, viesmīlīgajā Cēsu Olimpiskā centra ‘’Priekuļi’’ slēpošanas un biatlona kompleksā! Cīņa par augstāku vietu sezonas noslēguma kopvērtējumā solās būt ļoti sīva – situācija kopvērtējumā pēc 2 posmiem – rezultāti .Šoreiz uz starta izies ne tikai visi spēcīgākie pašmāju longbordisti, bet arī viesi no Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas! Varam gaidīt aizraujošus finālbraucienus gan open, gan masters, gan dāmu, gan junioru grupās!

Lai gan sacensību galvenā daļa ir nobrauciena sacensības, šoreiz tās tiks papildinātas ar ‘’Speed trap’’ jeb ātruma rekorda un slaidošanas sacensībām.

Speed trap sacensību norise – dalībnieki, kuri būs piereģistrējušies speed trap sacensībām katrs veiks 3 nobraucienus pa Saules kalna stāvo pusi un kuru uzrādīto ātrumu fiksēs radars.

Slide sacensību norise – dalībnieki, kuri būs piereģistrējušies slide sacensībām katrs veiks 3 nobraucienus pa Saules kalna stāvo pusi veicot paredzētos slaidus (sīkāk par slide sacensību norisi sacensību vietā).

Tāpat ikviens šo sacensību dalībnieks varēs piedalīties prognožu konkursā otrā sacensību dienas rītā – katrs varēs izteikt savu prognozi par pirmo vietu ieguvējiem nobraucienā un precīzākajam prognozētājam – balva!

Sacensību programma:
Sestdiena, 24.augusts
10:15-10:30 reģistrācija
10:30-11:15 speed trap sacensības
11:15-11:30 braucēju sapulce un reģistrācijas turpinājums
11:30-14:00 nobrauciena treniņbraucieni
14:00-16:00 kvalifikācijas braucieni
16:00-16:15 ‘’King of the hill’’ brauciens
16:15-17:00 Slide sacensības

Svētdiena, 25.augusts
11:00-12:30 nobrauciena treniņbraucieni
12:30-15:30 sacensību braucieni
16:30 apbalvošana

Sacensību programmā iespējamas izmaiņas!

Šīs sacensības būs “Latvijas Longbordu nobrauciena sērijas 2013” 3. posms, kurā cīņas solās būs vēl aizraujošākas nekā iepriekšējā posmā “Rakšos”. Iepriekšējo sacensību video:

YouTube Preview Image

Pirmajā sacensību dienā, 24.augustā, norisināsies ‘’Speed trap’’ – Latvijas ātruma nobrauciena rekorda mēģinājumi no Priekuļu Sauleskalna stāvās puses!

2012.gada sezonas ievadsacensībās 4.maijā jau notika Latvijas ātruma rekorda mēģinājumi Priekuļos un ātrākais izrādījās Gustavs Gailītis – 69km/h (otrais Jānis Jirgens – 67km/h). Protams, pērn tās bija sezonas ievadsacensības un dalībnieki bija jau noguruši pēc slaloma sacensībām dienas pirmajā pusē – tā kā dalībnieku līmenis ir audzis, tad vairāk nekā skaidrs, ka šis rekords šogad tiks pārspēts (šogad Latvijas čempionātā ‘’Rakšos’’ ātrumi jau pārsniedza 76km/h). Ātrums tiks mērīts ar radara palīdzību. Obligāta prasība visiem dalībniekiem – fullface ķivere, aizsargcimdi un ādas kostīms. Plašāks info par ‘’speed trap’’ sacensību norisi sekos!

Otrajā sacensību dienā atkal norisināsies treniņbraucieni, kā arī sacensību finālbraucieni (plānots izmantot tādu pašu finālbraucienu shēmu kā pirmajās Priekuļu kausa sacensībās (top32), kas nozīmē, ka ikviens dalībnieks varēs aizvadīt 4 finālbraucienus cīņā par labāku vietu sacensību noslēgumā. Tāpat neatkarīgi no kopējās ieskaites rezultātiem, atsevišķi norisināsies cīņas sieviešu, junioru (dzimuši 1996.gadā un vēlāk) un masters (dzimuši 1978.gadā un agrāk) grupu finālbraucienos!

Pēc ‘’speed trap’’ sacensībām norisināsies nobrauciena treniņbraucieni, divi kvalifikācijas braucieni un “King of the hill” brauciens, kurā piedalīsies ātrākie kvalifikācijas braucēji, taču šis brauciens neietekmēs kopējos sacensību rezultātus, bet kalpos kā pirmās dienas galvenās sacensību daļas noslēgums.

Vakarpusē plānots aizvadīt ‘’Slide’’ sacensības pa Priekuļu Sauleskalna stāvo pusi – obligāta prasība – ķivere, aizsargcimdi ceļu un elkoņu sargi. Plašāks info par ‘’slide’’ sacensību norisi sekos!

Nobrauciena sacensību trase – trases garums – 1,3km. Maksimālais ātrums – virs 60km/h. Trases rekords: Edijs Jermačenko – 1:03:83 (04.08.2012)

Trases RAW Run.

YouTube Preview Image

Video no pagājušā gada sacensībām (nobrauciena sacensības sākas 2:30)

2012.gada sacensību rezultāti:

OPEN fināls:
1.Gustavs Gailītis
2.Edijs Jermačenko
3.Kaspars Balamovskis
4.Klāvs Balamovskis

Masters čempions:
1.Gints Zommers

Sieviešu čempione:
1.Anna Gailīte

Junioru čempions:
1.Edijs Jermačenko

Plānotā sacensību programma:

Sestdiena, 24.augusts

Speed trap;
Nobrauciena treniņi un kvalifikācija;
King of the hill brauciens;
Slide sacensības

Svētdiena, 25.augusts
Nobrauciena finālbraucieni

Detalizētāka sacensību programma augusta sākumā!

Dalības maksa sacensībās (reģistrējoties līdz 20.augusta 23:59 pēc Latvijas laika):

Nobrauciens:
Vīrieši – 10ls (15 euro)
Sievietes, juniori – 5ls (8 euro)
Slide sacensības:
3ls (5 euro)
Ātruma rekorda mēģinājumi:
3ls (5 euro)
Piedaloties visās trijās disciplīnās:
Vīrieši – 15ls (22 euro)
Sievietes, juniori – 10ls (15 euro)

Reģistrējoties vēlāk vai sacensību vietā papildus maksa dalības maksai – 10ls (15euros).
Dalībnieks var sacensties tikai vienā nobrauciena sacensību dienā, bet tas nemaina dalības maksas apmēru!

Reģistrācijas forma šeit.

Visiem dalībniekiem aicinājums pirms sacensībām iepazīties ar Latvijas longbordu nobrauciena sērijas 2013 nolikumu – šeit – atgādinām, ka sacensības nobraucienā var tikt aizvadītas arī pa slapju asfaltu, par to vienojoties organizatoriem un sacensību dalībniekiem!
 Dalībnieku saraksts:

Vārds/NameUzvārds/Surname
ĀrisMuitinieks
AivarsKārkliņš
ElīzaGailīte
OlegRamanovicj (BY)
AntonKaravikou (BY)
AliaxeiLitvinsky (BY)
KasparsBalamovskis
GustavsGailītis
ĢirtsVārtiņš
ErnestsLiepiņš
IntsBarkāns
AnnaGailīte
JānisJirgens
EdžusKonošonoks
TsimurVelitouski (BY)
NikitaIzratov (EE)
AlvilsBijons
KārlisKarlsons
RitmarsStivriņš
ElzaVolonte
DaniilSuljakov (EE)
ValdisVītoliņš
LieneBērziņa
ArtjomsSmirnovs
TomsDreiblats
ArgutsSkudrēns
ZhannaRomanovich (BY)
KlāvsBalamovskis
MarksKise
AndrejsSolncevs
ArtaSkudrēna
BaibaGrunsberga
DāvisAndersons
AlbertsViegliņš
LīgaŽvingule

Palikšana pa nakti dalībnieki var palikt teltīs, būdiņās, Priekuļu hostelī(http://www.hostelispriekuli.lv/lv/sakums/), var meklēt ko sev piemērotāku booking.com!

Sacensības rīko Latvijas skeitborda federācija

Papildus informācijai varat rakstīt mums Facebookhttps://www.facebook.com/LatvianDownhillLongboardingSeries2013?fref=ts

Vai arī: Gustavs Gailitis +371 28201459, gustavsgailitis@inbox.lv

Pirmās sacensības “Latvijas longborda nobrauciena sērijā 2013” noslēgušās

Sacensību galvenā diena izvērtās notikumu pilna – saule spīdēja spožāk, “Battery” krājumi tukšojās aizvien ātrāk, kritienu skaits divkāršojās un braucēji rādīja lielisku sniegumu!
Dāmu finālā uzvara visnotaļ pārliecinoši Annai Gailītei, otrā vieta Elīzai Gailītei, bet trešā Elzai Volontei. Savukārt junioriem jau 2.gadu pēc kārtas Priekuļu kauss Kārļa Karlsona rēķinā, bet 2.vieta Robertam Vitkovskim.
“Masters” grupā, kurā sacentās 35 gadu veci un vecāki longbordisti, pārliecinoši uzvarēja viesis no Lietuvas Lukas Kirkilionis, otrais Artjoms Smirnovs, bet trešais Ģirts Vārtiņš.
Cīņā par uzvaru “Priekuļu kausā 2013”,pusfināli izvērtās ārkārtīgi spraigi – pirmajā pusfinālā vietas finālā nodrošināja kvalifikācijas uzvarētājs Gustavs Gailītis un Kaspars Balamovskis, savukārt Edijam Jermačenko un Alvilam Bijonam nācās samierināties ar cīņu mazajā finālā par 5.-8.vietu.
Otrajā pusfinālā par pārsteigumu parūpējās Kirkilionis, kurš finišēja pirmais uzreiz aiz sevis atstājot Jāni Jirgenu un Āri Muitinieku, kā arī Argutu Skudrēnu. Līdz ar to finālā vietas nodrošināja Kirikilionis un Jirgens.
Mazajā finālā pie uzvaras tika Muitinieks, izcīnot 5.vietu, 6.vieta Jermačenko, 7.vieta Skudrēnam, bet 8.vieta Bijonam.
Finālbrauciena startā vadībā izrāvās Kirkilionis, kuram sekoja Jirgens, Balamovskis un Gailītis. Pirmajā līkumā Gailītis jau bija pacēlies uz 2.vietu, savukārt 180 grādu pagrieziena izejā jau bija līderis, palēnām atraujoties no sekotājiem. Tikmēr tuvojoties trases beigu daļai Jirgens centās apsteigt Kirkilioni pa labo pusi, savukārt jau pēc neilga mirkļa Balamovskis centās abus priekšā braucošos apsteigt pa kreiso pusi. Šaurā Priekuļu trase šādas izdarības nepieļauj un Balamovskis ar Jirgenu krita, izstājoties no cīņas par uzvaru – 1.vieta Gailītim, 2.vieta Kirkilionim, 3.vieta Jirgenam, bet 4.vieta Balamovskim!
Paldies sacensību atbalstītājiem – “Battery energy drink”, “stampa.lv”, “FULLBAG”, “RIPO”!
Nākamās Latvijas longbordu nobrauciena sacensības 29.-30.jūnijā Amatas novada “Rakšos” – sekojiet informācijai.

Sacensību rezultāti

Vieta /
Place
Vārds, Uzvārds /
Name, Surname
Points /
Punkti
1Gustavs Gailītis60
2Lukas Kirkilionis (LT)54
3Jānis Jirgens48
4Kaspars Balamovskis43
5Āris Muitinieks40
6Edijs Jermačenko38
7Arguts Skudrēns36
8Alvils Bijons34
9Kārlis Karlsons32
10Aivars Kārkliņš31
11Klāvs Balamovskis30
12Artjoms Smirnovs29
13Ints Barkāns28
14Anna Gailīte27
15Dimitrijs Fjodorovs (LT)26
16Andro Peupeu (LT)25
17Fricis Kalvelis24
18Elīza Gailīte23
19Jānis Krauklis22
20Andrejs Solncevs21
21Valdis Vītoliņš20
22Andrius Kulvinskas (LT)19
23Roberts VItkovskis18
24Ģirts Vārtiņš17
25Kārlis Gross16
26Elza Volonte15
27Edžus Konošonoks14

Priekuļu kauss 2013 ir klāt. Reģistrēšanās longborda sacensībām “Priekuļi-1” 1. un 2. jūnijā

Priekuļi-1

Priekuļu kauss 2013 ir klāt!

Information about competition: Here

Divas dienas, 1. un 2. jūnijā, Cēsu Olimpiskā centra trase Priekuļos būs longbordistu rīcībā – tiks aizvadīts Priekuļu kauss 2013, kas vienlaicīgi būs arī pirmais no četriem Latvijas longbordu nobrauciena sērijas posmiem!

Sestdien no 11:00-14:00 notiks sacensības hibrīdslalomā un milzu slalomā. Pēc tam notiks sacensības longbordu nobraucienā, kuram trenēties varēs jau no 11:00, bet sākot no 14:00 to varēs darīt tikai sacensību dalībnieki! 15:00 plānots aizvadīt 2 kvalifikācijas braucienus, kā arī pēc tam ‘’King of the hill’’ braucienu, kurā piedalīsies paši ātrākie pēc kvalifikācijas rezultātiem.

Svētdienas finālbraucieniem, kuru sākums plānots 11:00, kvalificēsies visi dalībnieki, kuri , labvēlīgu laikapstākļu gadījumā, aizvadīs vismaz 3 sacensību braucienus! Tāpat notiks fināli Masters, sieviešu un junioru grupās.

Programmā var būt izmaiņas atkarībā no laikapstākļiem un dalībnieku skaita! Sacensības nobraucienā var tikt aizvadītas arī pa slapju asfaltu, par to vienojoties organizatoriem un sacensību dalībniekiem!

Palikšana pa nakti – dalībnieki var palikt teltīs, būdiņās, Priekuļu hostelī (http://www.hostelispriekuli.lv/lv/sakums/), var meklēt ko sev piemērotāku booking.com!

Pirms sacensībām aicinājums ikvienam iepazīties ar sacensību notikumiem!

Sacensību noteikumi: spied šeit!

Dalības maksa reģistrējoties līdz piektdienas 20:00:
Vīriešiem – nobrauciens 7,00ls, slaloms 4,00ls, nobrauciens+slaloms 10,00ls
Sievietēm un junioriem – nobrauciens 3,00ls, slaloms 3,00ls, nobrauciens+slaloms 5,00ls
Reģistrējoties sacensību vietā dalības maksa pieaugs par 5,00ls!

Reģistrēšanās sacensībām slēgta.

Dalībnieks nobraucienā var startēt arī vienā sacensību dienā, taču tas nesamazina dalības maksu.

Sacensības rīko – Latvijas skeitborda federācija.

Sacensības atbalsta – “Battery energy drink”, “Ripo”, “FULLBAG”, “Stampa.lv”.

Braucēju saraksts:

VārdsUzvārdsDisciplīna
AivarsKārkliņšNobrauciens
KasparsBalamovskisNobrauciens
ArtjomsSmirnovsNobrauciens
ĀrisMuitinieksNobrauciens, slaloms
Elīza MarijaGailīteNobrauciens, slaloms
AnnaGailīteNobrauciens, slaloms
ĢirtsVārtiņšNobrauciens
EdžusKonošonoksNobrauciens, slaloms
ArgutsSkudrēnsNobrauciens
GustavsGailītisNobrauciens, slaloms
JānisJirgensNobrauciens, slaloms
ElzaVolonteNobrauciens
GintsZommersNobrauciens, slaloms
AndrejsSolncevsNobrauciens
IntsBarkānsNobrauciens
ValdisVītoliņšNobrauciens
IvarsVitkovskisNobrauciens
RobertsVitkovskisNobrauciens
JānisKuzminsSlaloms
ValdisSermolsSlaloms
AdriansBendzulisSlaloms
ArtūrsLiskovsSlaloms
KlāvsBalamovskisNobrauciens
LukasKirkilionis (LT)Nobrauciens
Andrius Kulvinskas (LT)Nobrauciens
EdijsJermačenkoNobrauciens, slaloms
KārlisGrossNobrauciens
DmitrijFiodorov (LT)Nobrauciens
AndroPeuPeu (LT)Nobrauciens
FricisKalvelisNobrauciens
JānisKrauklisNobrauciens

Priekuļu trases RawRun

YouTube Preview Image

Uz tikšanos Priekuļos!