”Alpakas ātruma festivālā” uzvar Kivlinieks

Aizvadītājā nedēļas nogalē Cēsu pusē norisinājās ‘’Alpakas ātruma festivāls’’ – tās ir nobrauciena sacensības visnotaļ īsā trasē, taču tā ir visātrākā Baltijā, jo dalībnieku ātrums pārsniedz 80km/h!

Ģirts Vārtiņš kļuva par Masters grupas uzvarētāju, savukārt junioru grupā spraigā cīņā pie panākuma tika Ralfs Andersons, Emīlam Apsītim samierinoties ar 2.vietu.

Visdramatiskākie notikumi risinājās OPEN grupas finālbraucienā – startā paslīdēja pēdējo trīskārtējs šo sacensību uzvarētājs Gustavs Gailītis, kā rezultātā pārējie 3 finālbrauciena dalībnieki sadalīja pjedestāla pozīcijas savā starpā – sākotnēji vadību pārņēma Ralfs Gailītis, kuram cieši sekoja Mārtiņš Kivlinieks un Kārlis Karlsons, tomēr Kivliniekam izdevās tikt garām līderim un izcīnīt pirmo uzvaru šosezon! 2.vieta Ralfam Gailītim, bet 3.vieta Kārlim Karlsonam.

Līdz ar to šīssezonas aizvadītajos 3 posmos uzvarējuši 3 dažādi longbordisti – Madonā ātrākais bija Gustavs Gailītis, Sabilē Ralfs Gailītis, bet šoreiz Mārtiņš Kivlinieks. Tieši šie 3 braucēji arī cīnīsies par sezonas čempiona godu pēdējā posmā Priekuļos, kas norisināsies 29. un 30.septembrī – šobrīd par jauno kopvērtējuma līderi kļuvis Ralfs Gailītis, taču divi pārējie vēl saglabā labas cerības iejaukties cīņā par titulu.

Leave a Reply