Noslēgusies Latvijas longbordu sezona

Latvijas longbordu nobrauciena seriāls šogad noslēdzās Cēsu Olimpiskajā centrā ”Priekuļi” ar gadskārtējām ”Priekuļu kausa 2018” sacensībām. Uz starta stājās ātrākie Latvijas, Lietuvas un Igaunijas longbordisti, taču galvenie favorīti bija kopvērtējuma līderi – Ralfs Gailītis, Gustavs Gailītis un Mārtiņš Kivlinieks.

Slide jam par meistarīgāko tika atzīts Kārlis Karlsons, kurš arī visnotaļ pārliecinoši uzvarēja kvalifikācijā. Aiz viņa ierindojās Gustavs Gailītis, Mārtiņš Kivlinieks, Klāvs Balamovskis un ātrākais igaunis šajās sacensībās Tomass Keskula. Tikai 6.vieta kvalifikācijā sezonas līderim Ralfam Gailītim, jo viņš pieļāva kļūdu savā kvalifikācijas brauciena ieskrējienā.

Junioru grupā par čempionu kļuva Ralfs Andersons, aiz sevis atstājot Emīlu Apsīti, lietuvieti Kajus Kaušini. Aiz godalgoto trijnieka palika Edijs Leitass un Kristofers Raģis.

Dāmu grupā kārtējā pārliecinošā uzvara gan posmā,gan sezonas kopvērtējumā Laumai Stepanovai, otrā vieta Lienei Dzīvītei, bet trešā Baibai Grunsbergai.

Masters grupas finālisti parūpējās par īstu izrādi skatītājiem – Mikus Rullis no Ādažiem tika pie uzvaras un kļuva neaizsniedzams arī kopvērtējumā, taču pārējie 3 finālisti – Edžus Konošonoks, Artis Bokāns un lietuvietis Darius Stankevičius  – pēdējā līkumā piedzīvoja kritienu un cenšoties šķērsot finiša līniju priekšā konkurentiem paklupa atkārtoti. Rezultātā 2.vieta posmā Konošonokam un 3.vieta Bokānam.

Kopējā Open ieskaitē par pārsteigumu parūpējās Andersons, kuram pietrūka pavisam nedaudz, lai pārvarētu pusfināla barjeru.

Lielajā finālā tikās Klāvs Balamovskis, Kārlis Karlsons kā arī abi galvenie kopvērtējuma uzvaras pretendenti – Ralfs Gailītis un Gustavs Gailītis.

Jau no starta divvadībā izvirzījās abi titula pretendenti – lai gan Ralfs teju visu finālbraucienu turējās cieši aizmugurē, apdzīt Gustavu viņam tā arī neizdevās – uzvara Priekuļos un seriāla kopvērtējumā vien ar punkta pārsvaru Gustavam Gailītim!

Līdz ar to noslēgusies jau 7. Latvijas longbordu nobrauciena seriāla sezona un ‘’Priekuļu kauss 2018’’ bija jau 30 nobrauciena sacensības Latvijā.

Tās atbalstīja Priekuļu novads, Riposhop.lv, SUP Adventures, Pica LuLū, NRJ tipogrāfija, Ponolau, Foxy Racks, BTR Leathers.

Kvalifikācijas rezultāti: Longbord_Priekuli-2018_Qal-RESULTS

Kopējie rezultāti:

Juniors:

1 Ralfs Andersons

2 Emīls Apsītis

3 Kajus Kaušinis

4 Edijs Leitass

5 Kristofers Raģis

6 Gustavs Rullis

7 Kristers Karlstreims

Women:

1 Lauma Stepanova

2 Liene Dzīvīte

3 Baiba Grunsberga

Masters:

1 Mikus Rullis

2 Edžus Konošonoks

3 Artis Bokāns

4 Darius Stankevičius

Open:

1 Gustavs Gailītis

2 Ralfs Gailītis

3 Kārlis Karlsons

4 Klāvs Balamovskis

5 Mārtiņš Kivlinieks

6 Toomas Keskula

7 Kaspars Balamovskis

8 Ralfs Andersons

9 Lauma Stepanova

10 Emīls Apsītis

11 Reijo Seemre

12 Rolands Stepanovs

13 Ignas Cijūnaitis

14 Edžus Konošonoks

15 Henry Themas

16 Darius Stankevičius

17 Eduards Everts

18 Kajus Kaušinis

19 Donatas Ciuta

20 Karolis Rasalas

21 Kristaps Dzīvītis

22 Reinis Vilkaitis

23 Liene Dzīvīte

24 Mikus Rullis

25 Artis Bokāns

26 Kristofers Raģis

27 Sandro Glass

28 Edijs Leitass

29 Baiba Grunsberga

30 Gustavs Rullis

31 Kristers Karlstreims

 

Sezonas noslēgums – ”Priekuļu kauss 2018”

Ceturtais un noslēdzošais Latvijas longbordu nobrauciena seriāla posms norisināsies 29. un 30.septembrī Priekuļos, kur ātrākie Baltijas longbordisti sacentīsies gadskārtējās ‘’Priekuļu kausa’’ sacensībās!

Sacensību programma (iespējamas izmaiņas):

29.septembris, sestdiena

13:45-14:00 pārreģistrācija

14:00-14:05 braucēju sapulce

14:05-15:55 treniņi

16:00-17:00 kvalifikācija

17:15-18:00 slide jam

 30.septembris, svētdiena

11:00-12:00 treniņbraucieni

12:00-14:00 finālbraucieni

14:30 finālbraucieni

Nepieciešamais aizsargaprīkojums: visiem dalībniekiem obligāti jālieto ķiveres un aizsargi (delnu, elkoņu, ceļu) – rekomendējam lietot ādas aizsargkostīmus un pilnās, jeb fullface ķiveres!

Sacensībās izmantosim klasisko trases konfigurāciju, maksimālais ātrums ir ap 55km/h.

Trases video:

YouTube Preview Image

Video no 2017.gada sacensībām

YouTube Preview Image

Dalības maksa (iekļauta dalība sacensībās + sacensību krekls):

35 Eur

25 Eur junioriem

Dalībniekiem, kuri startējuši vismaz divos no iepriekšējiem trim posmiem, 5eur atlaide.

Reģistrējoties pēc 25.septembra 23:59: + 10 Eur

Piedaloties vienā no sacensību dienām dalības maksas apmērs nemainās!
Visiem dalībniekiem pirms sacensībām aicinājums iepazīties ar sacensību nolikumu!

Reģistrācija: ŠEIT

Palikšana pa nakti – Priekuļu hostelis ir 2km attālumā, ir iespēja palikt teltīs, iespējams, būs pieejams arī konteiners (nav pārāk komfortabls).

Uz tikšanos Priekuļos un lai labi ripo 😉

”Alpakas ātruma festivālā” uzvar Kivlinieks

Aizvadītājā nedēļas nogalē Cēsu pusē norisinājās ‘’Alpakas ātruma festivāls’’ – tās ir nobrauciena sacensības visnotaļ īsā trasē, taču tā ir visātrākā Baltijā, jo dalībnieku ātrums pārsniedz 80km/h!

Ģirts Vārtiņš kļuva par Masters grupas uzvarētāju, savukārt junioru grupā spraigā cīņā pie panākuma tika Ralfs Andersons, Emīlam Apsītim samierinoties ar 2.vietu.

Visdramatiskākie notikumi risinājās OPEN grupas finālbraucienā – startā paslīdēja pēdējo trīskārtējs šo sacensību uzvarētājs Gustavs Gailītis, kā rezultātā pārējie 3 finālbrauciena dalībnieki sadalīja pjedestāla pozīcijas savā starpā – sākotnēji vadību pārņēma Ralfs Gailītis, kuram cieši sekoja Mārtiņš Kivlinieks un Kārlis Karlsons, tomēr Kivliniekam izdevās tikt garām līderim un izcīnīt pirmo uzvaru šosezon! 2.vieta Ralfam Gailītim, bet 3.vieta Kārlim Karlsonam.

Līdz ar to šīssezonas aizvadītajos 3 posmos uzvarējuši 3 dažādi longbordisti – Madonā ātrākais bija Gustavs Gailītis, Sabilē Ralfs Gailītis, bet šoreiz Mārtiņš Kivlinieks. Tieši šie 3 braucēji arī cīnīsies par sezonas čempiona godu pēdējā posmā Priekuļos, kas norisināsies 29. un 30.septembrī – šobrīd par jauno kopvērtējuma līderi kļuvis Ralfs Gailītis, taču divi pārējie vēl saglabā labas cerības iejaukties cīņā par titulu.

‘’Alpakas ātruma festivāls’’ ir atgriezies!

Jau 6. gadskārtējais ‘’Alpakas ātruma festivāla’’ sacensības norisināsies 8. septembrī – tās būs ātrākās
sacensības Baltijā un pulcēs ātrākos Baltijas dēļotājus!
Sacensību programma, 8. septembris, sestdiena (iespējamas izmaiņas):
11:30-11:50 dalībnieku pārreģistrācija
11:50-12:00 dalībnieku sapulce
12:00-14:00 treniņbraucieni
14:00-15:00 kvalifikācija
15:00-17:00 finālbraucieni
17:30-18:00 apbalvošana

Dalības maksa reģistrējoties līdz 6. septembrim 23:59 – 25 Eur (junioriem 20 Eur)
Reģistrējoties vēlāk +10 Eur un negrantējam sacensību kreklu.

Sacensību dalībniekiem obligāti jāiepazīstas ar sacensību nolikumu!

Reģistrācija: Šeit

Trases video:

Video no 2013.gada sacensībām:
YouTube Preview Image

Video no 2014.gada sacensībām:
YouTube Preview Image

Video no 2015.gada sacensībām:
YouTube Preview Image

Video no 2016.gada sacensībām:
YouTube Preview Image

Video no 2017.gada sacensībām:
YouTube Preview Image
GPS Koordinātes: Atpūtas komplekss “Rakši” 57.275887, 25.193367
Tiekamies ‘’Alpakas ātruma festivālā’’ 

Ralfs Gailītis ātrākais Sabilē!

 Aizvadītājā nedēļas nogalē Sabilē norisinājās sezonas otrās Latvijas longbordu nobrauciena seriāla sacensības ‘’Zviedru Cepure – King of the hill 2018’’, kurās Latvijas un Lietuvas pārstāvji sacentās par ātrākā longbordista titulu.
Junioru grupā par neveiksmi Madonas posmā reabilitēties izdevās Sebastianam Subbotam – viņam uzvara Sabilē! Otrā vieta Ralfam Andersonam, trešā vieta Lukasam Kellijam, bet ceturtā – Gustavam Rullim.
Dāmu grupā jau atkal nepārspēta palika Lauma Stepanova, kurai gan pavisam nedaudz piekāpās Barbara Roskoša.
Masters grupā platus soļus pērn iegūtā čempiona titula aizstāvēšanai spēra Mikus Rullis – viņa kontā uzvara, gluži tāpat kā sezonas pirmajā posmā. Arī šoreiz otrais Edžus Konošonoks, bet trešais Artis Bokāns.
OPEN grupā kvalifikācijā nepārspēts palika Ralfs Jānis Gailītis, bet nepilnas sekundes ietvaros aiz viņa ierindojās Mārtiņš Kivlinieks, Gustavs Gailītis, Gustavs Zēgners un liepājnieks Toms Dreiblats, līdz ar to ļaujot cerēt uz sīvām cīņam finālbraucienos.
Astotdaļfinālā par sensāciju gandrīz parūpējās Mārtiņš Kivlinieks – pāris metrus pirms finiša viņš piedzīvoja kritienu, taču ātri piecēlās un turpināja braucienu noturot otro vietu un iekļūstot nākošajā kārtā.
Mazajā finālā par 5.-8.vietu pirmais finišēja Dreiblats, otrais Mārtiņa jaunākais brālis Jānis Reinis Kivlinieks, aiz kuriem palika junioru grupas uzvarētājs Sebastians Subbota un Masters grupas uzvarētājs Mikus Rullis.
Lielajā finālā jau no starta vadībā izrāvās Ralfs Gailītis, kuram cieši sekoja Gustavs Zēgners, Gustavs Gailītis un Mārtiņš Kivlinieks. Tuvojoties finiša līnijai Gustavs Gailītis apdzina savu vārda brāli, taču līdz pirmajai vietai neaizsniedzās. Līdz ar to pēc otrās vietas pērnās sezonas pēdējā posmā Priekuļos un šīs sezonas pirmajā posmā Madonā šoreiz uzvara Ralfam Gailītim! Otrais Gustavs Gailītis, trešais Gustavs Zēgners, bet ceturtais pērnās sezonas vicečempions Mārtiņš Kivlinieks.
Sacensību noslēgumā dalībnieki aizvadīja apbalvošanu viesmīlīgajā atpūtas bāzē ‘’Zviedru Cepure’’, kurai par godu arī bija nosauktas šīs sacensības.
Trešais no sezonas četriem posmiem paredzēts septembra sākumā, kad norisināsies gadskārtējais ‘’Alpakas ātruma festivāls’’.